Videoseminář: Smlouva o dílo ve stavebnictví
Chci se zúčastnit

Videoseminář: Smlouva o dílo ve stavebnictví

Video-seminář obsahuje 5 na sebe navazujících dílů po 30 minutách (tedy celkem 150 minut obsahujících 18 tematických kapitol), které si můžete opakovaně pouštět, vracet se k nim a dělat si poznámky.

5x30 minut
od 1 840 Kč
(2 226 Kč s DPH)
Z pohodlí vašeho domova či kanceláře
Obsah seminářeCíl seminářeKomu seminář doporučujemeCo je v ceně

Z pohodlí vašeho domova či kanceláře si můžete pustit záznam, který si přizpůsobíte dle vašich časových možností. Video-seminář obsahuje 5 na sebe navazujících dílů po 30 minutách (tedy celkem 150 minut obsahujících 18 tematických kapitol), které si můžete opakovaně pouštět, vracet se k nim a dělat si poznámky.

 

Součástí programu jsou samozřejmě i textové materiály, které obdržíte spolu s přístupem k videu.

 

Seminář obsahuje rozbor obvyklých ustanovení stavební smlouvy o dílo a dává je do souvislostí s právní úpravou a judikaturou. Posluchači se tedy seznámí nejen s doporučenými ustanoveními smlouvy, ale i s právní úpravou daného problému obsaženou zpravidla v občanském zákoníku a často i s judikaturou, která se k projednávané otázce vztahuje. Seminář uvádí příklady celé řady praktických problémů, k nimž při výstavbě dochází, a lektor poté navrhuje, jak tyto problémy řešit ve smlouvě, resp. jak jim předejít či alespoň jak omezit jejich negativní následky. Mnohá z doporučovaných ustanovení se týkají případného porušování smlouvy zhotovitelem či objednatelem nebo vzniku neočekávaných okolností během výstavby. Přitom se vždy rozlišuje, jaká ustanovení jsou výhodná pro zhotovitele, a jaká naopak pro objednatele stavby.

 

Přihlásit se můžete stejným způsobem, jako u klasického semináře. Po zaplacení vám zašleme přístup k videu.

Video-seminář obsahuje 5 na sebe navazujících dílů po 30 minutách (tedy celkem 150 minut obsahujících 18 tematických kapitol), které si můžete opakovaně pouštět, vracet se k nim a dělat si poznámky.

Cena zahrnuje přístup k videu podle zvolené verze a materiály v elektronické podobě.

Přednášející

Advokát a rozhodce, dlouhodobě se zaměřuje na právní aspekty stavebnictví. Je hlavním autorem knihy Právní spory ve stavebnictví.

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište e-mail.

+420 273 139 223

vendula.soukupova@beck.cz
Co by vás také mohlo zajímat

Závazná přihláška

Pro přihlášení je třeba si zvolit, zda chcete video pronajmout na 14 dní
nebo zakoupit napořád

Naši spokojení klienti a partneři

© Nakladatelství C. H. Beck, 2021
Právnická a ekonomická literatura, semináře, webináře a konference.

×

Napište nám